PreMiD Nasıl Kullanılır?

İlk çıktığı günde ne olduğunu bilmediğim bir servisin yazısını yazıyorum. PreMiD uygulaması, ilk çıktığı günde Discord’daki kullanıcılar tarafından büyük ilgi duydu. Bu da uygulamanın kullanıcıların her isteğini yapmalarından kaynaklanıyordu. PreMiD ilk sürümlerinde sadece YouTube, YouTube Music gibi en popüler servisleri destekliyordu. Geçtiğimiz aylar öncesinde artık bu sistem geliştiriciler ne eklerlerse onu destekleyecekti. Bu sistem sayesinde artık geliştiriciler(sizler) istediğiniz web siteyi bu servise ekleyebileceksiniz.

Daha fazla uzatmadan anlatacak olursam; istediğiniz bir eklentiyi artık PreMiD’in sitesindeki mağaza kısmından hiçbir ek bir şeye ihtiyaç duymadan tek bir tuşa basarak istediğiniz servisi ekleyebileceksiniz.

Yeni gelen güncellemeler sayesinde her geçen gün daha fazla servis eklenerek uygulama git gide büyüyor. Güzel içerikleri için PreMiD ekibine teşekkür ederim. Umarım bu yazımda PreMiD’i düzgün anlatabilmişimdir. Eğer anlamadığınız bir nokta var ise yorum yazarak yardım istemekten çekinmeyin. Benimle Discord(ibidi#0042) üzerinden daha kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Kendinize iyi bakın 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*