Discord’da Level Sistemi – Arcane Bot

Arcane, ödülleri, seviye yükseltme bildirimlerini ve xp seçeneklerini yönetmek için basit bir kontrol paneli içerir. Bir tesviye deneyimi için gereken her şey sağlanır. Arcane, seviyelendirme ve diğer ayarlara göre tam yapılandırılabilirlik sağlar. Arcane’nin özelliklerinden hoşlanıyorsanız botu desteklemeyi ve Patreon’u ziyaret ederek daha fazla modifikasyona erişmeyi düşünün.

Bu bot sayesinde sunucunuzda güzel bir seviye sistemi oluşturarak aradığınız aktifliği sağlayabilirsiniz. Gelişmiş seviye sisteminde barınan özellikler sayesinde dilediğiniz gibi o sunucunuzda sistemleri kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu da aslında bir nevi MEE6 botundaki hissiyati bizlere veriyor.

Rank Sistemi

Kontrol panelinde ilerleme çubuğunuzun rengini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Sunucu içerisindeki bir kullanıcının xp’sini sıfırlayabilir hatta o sunucudaki sıralamada bulunan tüm kullanıcıların xp’lerini sıfırlayabilirsiniz.

Çevrimiçi Skor Tablosu

Sunucunuzda 1. sırada bulunan kullanıcıyı görüntüleyin. Aşağı kaydırın ve daha fazla kullanıcı görüntüleme için yüklenecek bu sayede sunucudaki sıralamayı görebilirsiniz. Bu linke giderek sunucudaki sıralamayı görebilirsiniz. Unutmayın ki her sunucunun linki farklıdır.

Kontrol Paneli

Bildirimleri yapılandırın. Bu sayede YouTube‘dan yeni video atanları bir kanalda paylaşın. Minimum, maksimum ve bekleme süresini xp olarak değiştirin. Oy artırıcıları devre dışı bırakma veya etkinleştirin. Birkaç tıklamayla ödül ekleyin veya oluşturun.

Settings example

Bu bot gerçekten de gelişmiş sistemleri ile sunucunuzda kolay işlevler yapmanızı sağlayacaktır. Bu botu eklemek için buraya, Destek sunucusuna gitmek için buraya ve Kontrol paneline ulaşmak için de buraya tıklayarak bağlantılara ulaşabilirsiniz. Umarım bu yazımda Arcane Bot’u düzgün anlatabilmişimdir. Eğer anlamadığınız bir nokta var ise yorum yazarak yardım istemekten çekinmeyin. Benimle Discord(ibidi#0042) üzerinden daha kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Kendinize iyi bakın 🙂

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*